Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4

Hátle Interiéry, nábytek.

Nejvíce se specializujeme se na interiéry, kanceláře, ergonomii pracovišť. Kompletní služby od návrhu po montáž. Dodáváme kancelářský nábytek, židle, křesla, stoly včetně dodávek podlahových krytin, dekorací a doplňků, dále nabízíme bytový a sedací nábytek.

Riegrova 216, Milevsko

MiradiX s.r.o.

Budujeme úspěšné webové stránky a internetové obchody (e-shopy). Vytváříme firemní loga a logotypy, grafické návrhy vizitek, letáků, prospektů, katalogů, billboardů apod. Zajišťujeme tisk propagačních materiálů. Vydáváme knihy.

Tyršova 63/18, Písek

Grafické a internetové studio PEOPLEART

Grafické, programátorské a fotografické práce, reklamní služby - počítačová reklamní grafika (katalogy, kalendáře, letáky, plakáty, obalový des...

Velké náměstí 4, Písek

taz supervisión

osvědčení, certifikace a služby: ISO14001:2004 manažer EMS, interní auditor plnění legislativních požadavků v ekologii školení, zpracování dokumentace osoba odborně způsobilá v požární ochraně školení, zpracování dokumentace odborné poradenství v energetice analýzy energetických burz

Milevsko

Online Tours s.r.o.

nabídka více jak 500 online apartmánu v Chorvatsku a Itálii, finančně výhodné pobyty v kempech,lyžařské pobyty v Itálii, Rakousku, Česku a na Slovensku, poznávací zájezdy po Evropě, lázeňské pobyty, dovolená s aerobikem, konference, veletrhy ve světě

Kozí 12, Brno

Papírnictví DaM

Prodáváme papírnické zboží. Dále jsme rozšířily sortiment o prodej CD a DVD Šlagr a Česká televize a prodej komisního a použitého zboží.Přijímáme zboží do komise pouze v pěkném a funkčním stavu.Sortiment komise neomezen.

Čechova 37/3, Písek

JAHLA, s.r.o.

Projektování, výroba a servis klimatizací a vzduchotechniky.Společnost má vlastní projekční oddělení (ACAD), kde se vypracovávají projekty pro sta...

Dukelská 1512, Milevsko

Hotel U Kapličky

Poskytujeme kvalitní hotelové ubytování v centru města Písek, jedná se o uzavření objekt s parkováním, zahradní restaurací, salonkem. K dispozici tenis, 18 jamkové golfové hřiště, bowling. Vhodné pro rodinné i firemní akce a romantické víkendové pobyty.

Budějovická 2440, Písek

MAVL & MIM divize potrubí spol.s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, vzduchotechnické potrubí skupiny I - nerez, hliník, měď včetně příslušenství, skupiny II a III, veškeré zámečnické práce. Dále provádíme zpracování všech stupňů projektové dokumentace v oblasti vzduchotechniky.

Petrovická 440, Milevsko

Quality Centrum, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby včetně zpracování dokumentace pro získání certifikátů ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO TS 16949, VDA 6.1, HACCP. Dále také školení v oblastech - jakost, metrologie, statistika, FMEA, TQM, interní auditor QMS,EMS.

Smetanovo nám. 2489, Písek

Gastronomické vybavení.

Nabízíme gastronomické zařízení do restaurací, jídelen, kaváren, cukráren, pizzerií a ostatních provozoven, dále nabízíme nové nerezové technologie. Gastrobazar, repasované zařízení vykupujeme za hotové, servis v oboru gastro, leasing, poradenství.

Sedláčkova 238, Písek

Bonas, spol. s r.o.

Jsme výhradní dovozce zemědělské, zahradní a komunální techniky Kubota, Gutbrod, nabízíme traktory, malotraktory, traktorové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, zahradnické nářadí a stroje. Dále nabízíme prodej, servis, náhradní díly, partner Ratioparts.

Sepekov 425, Sepekov

Jan Polata, stavební technika.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, kouřovodů, hadicových filtrů a elektrofiltrů. Pronájem, doprava a stavba věžových jeřábů a pronájem mobilních jeřábů.

Petrovická 440, Milevsko

Hotel Pivovarský dvůr Zvíkov

Provozujeme hotel s unikátním minipivovarem v těsné blízkosti hradu Zvíkov nabízí ubytování, prostory pro školení a konference, rodinné oslavy. Také pořádáme exkurze do pivovaru s ochutnávkou kvasnicových piv, čerstvě pečeného chleba, hostiny, párty, večery s hudbou.

Zvíkovské Podhradí 92, Zvíkovské Podhradí

Hotel ZVÍKOV

Nabízíme ubytování v malebném a klidném prostředí. V okolí Orlická přehrada, hrad Zvíkov, zámek Orlík. Možnost pořádání kongresů, konferencí, školení, rautů a společenských akcí a k dispozici je konferenční místnost, restaurace, bar, bazén, sauna.

Zvíkovské Podhradí 43, Zvíkovské Podhradí

Penzion FOUSEK

Nabízíme penzion, který je přímo na břehu Orlické přehrady, okolí je vhodné pro cykloturistiku, tůry, houbaření, rybaření. Penzion má kapacitu 45 lůžek, 15 dvou až čtyřlůžkových pokojů dále poskytujeme onferenční služby, školení, svatby.

Štědronín-Plazy 15, Varvažov

CÉZA, energetické zařízení.

Nabízíme výrobu hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a ocelových konstrukcí. Kovovýroba - práce na zakázku. také projektování, realizace a rekonstrukce malých vodních elektráren.

F. Kudláčka 1281, Milevsko

Vodohospodářská montážní, servisní a obchodní společnost, s.r.o.

Zabýváme se dezinfekcí pitných, bazénových a odpadních vod plynným chlorem. Dodávky a montáže - technologií úpraven pitné a bazénové vody - zařízení pro chemickou úpravu vody - plastových bazénů a přísl. - polypropylenových nádrží a septiků.

Za Pazdernou 1, Písek

UNIBLOCK TRADE, s.r.o.

Nabízíme komplexní dodávky a servis vzduchotechniky, klimatizace, větrání, odsávání a filtrace pro průmyslové, kancelářské a bytové prostory, projekt, výrobu, dodávku zařízení, montáž včetně seřízení. Revize požárních klapek.

Petrovická 674, Milevsko

Světlana Vacková , reklamní agentura.

Nabízíme reklamu na míru, kompletní služby,reklamní předměty, DTP studio, počítačová grafika. Navrhneme a vyrobíme vizitky, letáky, plakáty, katalogy, reklamní cedule a poutače, billboardy. Také provádíme polepy aut a výloh, písmomalířské práce, potisk textilu.

Hradišťská 2413, Písek

Osman Hamidovič, zásobování.

Nabízíme zásobování stravovacích zařízení potravinami a zeleninou.

Pivovarská 2579, Písek

PM PRODUCTION s.r.o.

Nabízíme reklamní a marketingové činnosti.

Harantova 1756/30, Písek

PM PRODUCTION s.r.o.

Nabízíme fyzickou a technickou ostrahu objektů, správa a údržba nemovitostí.

Harantova 1756/30, Písek

hanCZen studio

Nabízíme moderní a unikátní firemní prezentace za rozumnou cenu. Zabýváme se tvorbou webu, e-shopu, webdesign, tvorba logotypů, tisk vizitek, zvyšování návštěvnosti, internetovým maketingem, SEO optimalizací, zvyšováním prodeje atd.

Milevsko

Michal Jánský, reklamní služby.

Nabídka služeb grafického studia.

Roháčova 268/18, Písek

3i studio, s.r.o.

Nabízíme výrobu prodej bytového a kancelářského nábytku, nabídka návrhu a realizace bytových a kancelářských interiérů hotelů a penzionů.

Budějovická 103/1, Písek

Petr Bareš, stěhovací lsužby.

Provoz stěhovacích prací, silniční motorové dopravy.

Heydukova 9/5, Písek

Atlantic CZ, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem.

Sedláčkova 472/6, Budějovické Předměstí

ALFA výroba jednoúčelových strojů, s.r.o.

Nabízíme konstrukce a výrobu jednoúčelových strojů převážně pro automobilový průmysl.

Hradiště 374, Písek

Vachout Technik, s.r.o.

Prodej a servis kompresorů, svařovací techniky a pneumatického nářadí.

Žižkova třída 196/19, Písek

UNIVENT, s.r.o.

Prodej a poradenská činnost týkající se vzduchotechnických zařízení a klimatizace.

Rokycanova 332/10, Písek

Jiří Starý, řeznické vybavení

Prodej řeznického a gastronomického vybavení.

Vrcovice 54, Vrcovice

Jan Šašek, výkrm kuřat

Prodej technologií pro výkrm kuřat.Řídíme se zásadou, že prodejem technologie naše starost o její provoz nekončí, ale začíná. Vytváříme pro z...

Mírové nám. 696/5, Písek

Wittmann Battenfeld CZ, spol. s r.o.

Zabývá se automatizací a periferními zařízeními pro zpracování plastů.

Pražská 286, Písek

Karel Smola, čistírny odpadních vod

Dodáváme čistírny odpadních vod s technologií Aquatec pro rodinné domy, penziony, obce a pod. Zajistíme dodávky, montáž, záruční a pozáruční servis. Automatizovaný provoz a údržba.

třída Přátelství 1995, Písek

Ing. Zdeněk Kulič, výrobní stroje

Vývoj a výroba jednoúčelových strojů, montážních linek, manipulátorů a produktů pro průmyslovou automatizaci.

Na Jihru 81/7, Písek

Colis, s.r.o.

Nabízíme: grafické práce tiskové služby reklamní služby časopisy a překladatelské služby PR aktivity a postmarketing průzkumy a analýzy

Rokycanova 990/24, Písek

Alumo, s.r.o.

Výroba a prodej požárních hydrantů. Lití neželezných kovů, strojírenská a zámečnická výroba.

Harantova 454/58, Písek

Ex animo, s.r.o.

Nabízíme výrobu kancelářského, bytového a atypického nábytku, dále kompletním architektonickým řešením interiérů včetně počítačové vizualizace.

Havlíčkovo nám. 95/2, Písek

CONCENTRA, a.s.

Provoz finančního, ekonomického a organizačního poradenství.

Roháčova 989/47, Písek

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?