Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

NOI CZ s.r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva, podlahových prken, palubek a dřevěných obkladů, dřevovýrobu. V naší nabídce najdete zahradní domky, zahradní nábytek i zahradní doplňky. Dále se zabýváme výrobou a prodejem dřevěných obalů a palet, dřevěných briket, klínů, rámu beden. Provádíme sušení palet.

Dolní Ostrovec 136, Ostrovec

ZAHRADNICTVÍ PÍSEK s.r.o.

Pěstování a prodej rostlin. Nabízíme řezané, pokojové a balkonové květiny, ovocné stromky, keře, okrasné dřeviny, semena, sadbu zeleniny a brambor, zahrádkářské potřeby. Poskytujeme slavnostní a smuteční vazbu květin. Zajišťujeme související poradenské služby. Doručování květin po Písku a okolí.

Hradišťská 2276, Písek

Tolly´s Star

Společnost Tolly´s Star působí na trhu od roku 2010, ale k roku 2011 zvětšila svou působnost nejen na trh v České Republice, ale do celého světa bez ...

Písecké předměstí 1349, Milevsko

ApTech, s.r.o.

Vše o zábradlí - poradenství, projektování, realizace. Zábradlí nerez, zinkochromát, RAL. Kombinace se oceli, skla a dřeva.

Vrcovice 28, Písek

Marek Lepšík - interier11

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme především vestavěné skříně na míru, zakázkový nábytek z lamina, dětské pokoje, ložnice, šatny, atypické interiéry. NEZÁVAZNÉ zaměření, návrh a cenová kalkulace zdarma. INTERIER11 - vestavěné skříně pro lidi.

areál bývalého pivovaru ve Volyni, Volyně

Gornicky, s.r.o.

Nabízíme dovoz maďarských uzenin a sýrů. Zboží zásobujeme po celé ČR vlastními vozy. Mezi naše výrobky patří pravé maďarské klobásy, uherské salámy, španělské sušené šunky a sýry eidam, ementál a další speciality.

Harantova 1359/66, Písek

NOI CZ, s.r.o.

Nabízíme a prodáváme dřevostavby, zahradní dřevěné domky, zahradní dřevěné chatky a chaty, domky na nářadí, nářaďové domky, altány a dřev...

Dolní Ostrovec 136, Písek

KoJi svítidla

Nabízíme svítidla interierová a venkovní, technická svítidla, dovoz a prodej svítidel, provádíme poradenství a návrhy osvětlení. Svítidla pro byt, zahradu, kanceláře i provozovny dále nabízíme dodávky po celé ČR. Velkoobchodní i maloobchodní prodej.

Zelenohorská 986, Protivín

MAVL & MIM divize potrubí spol.s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, vzduchotechnické potrubí skupiny I - nerez, hliník, měď včetně příslušenství, skupiny II a III, veškeré zámečnické práce. Dále provádíme zpracování všech stupňů projektové dokumentace v oblasti vzduchotechniky.

Petrovická 440, Milevsko

Domilux, svítidla.

Nabízíme svítidla interierová a venkovní, technická svítidla, dovoz a prodej svítidel. Provádíme poradenství a návrhy osvětlení, dále nabízíme svítidla pro byt, zahradu, kanceláře i provozovny. Dodávky po celé ČR.

Zelenohorská 986, Protivín

Beston, pracovní oděvy.

Nabízíme pracovní oděvy, firemní montérky, kalhoty, blůzy, bundy, kombinézy, vesty, pláště, šaty, trička a zástěry. Prodáváme boty, rukavice, ochranné pracovní pomůcky a funkční prádlo. Děláme potisk, výšivky, reklamní textil a loga, náhradní plnění.

Komenského 84/10, Písek

Fast Kovošrot, s.r.o.

Výkup,zpracování a prodej kovového šrotu, nakládka a odvoz kovového odpadu. Třídění a dělení materiálu. Prodej hutního materiálu. Ekologická li...

Sažinova 302, Milevsko

První písecký velkoobchod, spol. s r.o.

Provozujeme velkoobchod drogerie, kosmetiky, postřiků a hnojiv, kartáčnického zboží, nátěrových hmot a hygienických pomůcek, vhodné pro průmyslové závody, školy, školky a provozy gastro. Dodáváme kompletní čisticí a úklidové prostředky.

Za Pazdernou 1503, Písek

Paliva Písek, a.s.

Nabízíme velkoobchod a maloobchod s palivy a vojenským výstrojním materiálem,velkoobchodní dodávky černého, hnědého uhlí, českých a německých briket, koksu, dopravu velkokapacitními návěsy, maloobchodní prodej včetně dopravy a skládání dopravníkem.

Žižkova třída 335/12, Písek

Písecké Lůžkoviny, bytový textil.

Poskytujeme bavlněné, krepové, flanelové a dětské povlečení v mnoha dekorech a barevných provedení ve standardních, v prodloužených délkách i jakýkoliv rozměrů, bavlněná a froté prostěradla. Naše nabízené lůžkoviny jsou české výroby. Hotelový program.

Pražská 346, Písek

Proton, okna a dveře.

Nabízíme výrobu a montáž plastových a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad, dále zajišťování výměn oken v panelových domech.

Švermova 899, Protivín

Jiří Herink, kuchyně.

Zakázková výroba nábytku, kuchyní a kuchyňských linek na míru včetně dodání domácích spotřebičů. Nabídka truhlářských prací

Přeborov 51, Přeborov

PROGRESS sportswear, s.r.o.

Nabízíme termoprádlo a oblečení pro sport a volný čas: outdoor, myslivost, cyklistika, tenis, lyžování, turistika, prodáváme trika, kalhoty, ponožky, prádlo, bundy, cyklodresy, cyklo oblečení No Wind, Tecnopile, Dry Fast. E-shop a střihová služba.

Sedláčkova 238, Písek

PF NÁBYTEK, spol. s r.o.

Nabízíme čalouněný sedací nábytek, čalouněné sedací soupravy, sedačky, křesla a židle, sedací soupravy a sedací čalouněný nábytek jsou vyráběny v kombinaci bukového masivu a čalounění.

Bilina 30, Veselíčko

Jihokáme, kamenictví.

Nabízíme vše z přírodního kamene, včetně pokládky, silniční a chodníkové obruby, mostní kameny, dlažební kostky, obklady fasád krbů, schodů, kompletní pomníky. Zaměření, výroba a montáž, žulové parapety, těžba, zpracování a pokládání kamene.

Táborská 2122, Písek

Městský pivovar Platan, s.r.o.

Nabízíme výrobu světlého piva, světlý ležák Jedenáct a Premium, tmavý ležák Granát, světlý speciál Prácheňská perla, Platan Linie se sníženým obsahem cukru a Platan Alcohol Free. Jako speciální druh vyrábíme světlý speciál Schwarzenberské Knížecí 21.

Pivovar 168, Protivín

CÉZA, energetické zařízení.

Nabízíme výrobu hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a ocelových konstrukcí. Kovovýroba - práce na zakázku. také projektování, realizace a rekonstrukce malých vodních elektráren.

F. Kudláčka 1281, Milevsko

Kouzelné hračky, hračkářství.

Jsme velkoobchod, maloobchod, E-shop, nabízíme výrobu dřevěných hraček a dekorací, dřevěné hračky, hry, loutky, divadla, hlavolamy, plyšové hračky a dekorace od českých i zahraničních výrobců. Také dodáváme dětský nábytek, stolky, židličky, bedny na hračky.

Krokova 320, Písek

JIVAL,produkty rostlinné výroby.

Poskytujeme zemědělské práce - sklizeň obilí, pícnin (senáže), kukuřice (siláže). Dále používáme sklízecí a řezací mlátičky, kombajny, samochodné řezačky John Deere. Agroslužby pro podniky i soukromé zemědělce. Také provozujeme čerpací stanici pohonných hmot.

Lety 108, Lety

Frami CZ, s.r.o.

Dodáváme průmyslová vrata, automatické dveřní a vratové systémy, vjezdové brány, závory, pohony. Návrh, dodávka, montáž, servis, individuální přístup. Stínící technika - rolety, markýzy, žaluzie, sítě proti hmyzu a vyrábíme garážová vrata.

Samoty 2124, Budějovické Předměstí

Vodohospodářská montážní, servisní a obchodní společnost, s.r.o.

Zabýváme se dezinfekcí pitných, bazénových a odpadních vod plynným chlorem. Dodávky a montáže - technologií úpraven pitné a bazénové vody - zařízení pro chemickou úpravu vody - plastových bazénů a přísl. - polypropylenových nádrží a septiků.

Za Pazdernou 1, Písek

PEKÁRNA MERKUR, spol. s r.o.

Výroba a prodej pečiva, zpracování mouky pro pekařskou výrobu.

Samoty 1533, Písek

PEKAŘSTVÍ LOGRY, spol. s r.o.

Výroba a prodej pečiva.

Jaromíra Malého 2224, Písek

Ladislav Soukup, řezivo

Výroba krovů, stavebního a truhlářského řeziva.

Obecní 9, Písek

Martin Simota, keramika

Výroba keramiky převážně na hrnčířském kruhu. Možnost zakázkové výroby výrobků s logem firmy. Dárková a užitková keramika. Čajové soupravy a džbány.

K Háječku 220, Písek-Hradiště

PRAAM, spol. s r.o.

Nabídka služeb nakladatelství a vydavatelství. Tvorba a realizace návrhů reklam, billboardů a webdesignu.

Burketova 52/3, Písek

Petr Gába, žaluzie

Výroba a montáž stínící techniky a garážových vrat.

Budovatelská 1932, Písek

Ladislav Jukl, Výroba zámků

Výroba bezpečnostních zámků.

Nová Dobev 50, Dobev

MERIKA, spol. s r.o.

Výroba dámské konfekce a termoprádla.

Na Rozhledně 282, Písek

Vilém Vítů, etikety

Tisk a výroba textilních a papírových etiket, papírových visaček na textilní výrobky a textilních samolepicích etiket.

Topělec 45, Čížová

Zdeněk Staněk, bytový textil

Výroba ložních souprav, prostěradel a prošívaných dek.

Na Rozmezí 2480, Písek

ALEA sportswear, spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku sportovní oblečení. Maloobchodní a velkoobchodní prodej. Digitální sublimační a plastový tisk.

Pražská 263, Písek

IHC Písek, s.r.o.

Výroba sportovní konfekce, dresů pro hokej a fotbal a pracovních oděvů.

Na Výstavišti 371, Písek

Marie Reková, oděvní doplňky

Výroba konfekční doplňků.

Oldřichov 23, Dobev

Vladimír Vácha, kovobé komponenty

Výroba kovových komponentů pro motokárové motory a pro motocykly.

Sedláčkova 2570, Písek

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?