Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3

ZAHRADNICTVÍ PÍSEK s.r.o.

Pěstování a prodej rostlin. Nabízíme řezané, pokojové a balkonové květiny, ovocné stromky, keře, okrasné dřeviny, semena, sadbu zeleniny a brambor, zahrádkářské potřeby. Poskytujeme slavnostní a smuteční vazbu květin. Zajišťujeme související poradenské služby. Doručování květin po Písku a okolí.

Hradišťská 2276, Písek

Stavebniny Bernartice.

Stavebniny se širokým sortimentem stavebního materiálu. Vlastní autodoprava. Stavební práce - novostavby, rekonstrukce, vestavby. Výstavba a rekonstrukce domů, bytů, nebytových prostor. Certifikace ISO. Autorizovaný technik v oboru pozemní stavby.

Pod stadionem 351, Bernartice

ALU.PLAST s.r.o.- okna, dveře Písek

Firma ALU.PLAST s.r.o. vyrábí, dodává a montuje plastová okna, hliníková okna, balkonové dveře, terasové dveře a vchodové dveře. Dále pak parapety vnitřní, parapety venkovní, rolety, žaluzie, síťky proti hmyzu, celoskleněné konstukce, plastové ploty, dětské pískoviště, zahradní truhlíky plastové.

Třída národní svobody 25, Písek

Martin Belšan, zahradní vybavení.

Nabízíme Prodej zahradního nábytku - židle, křesla, stoly, lavice, lavičky, lehátka, houpačky. Teakový i jiné exotické dřeviny, dodáváme palubky,...

Milenovice 90/1, Protivín

ApTech, s.r.o.

Vše o zábradlí - poradenství, projektování, realizace. Zábradlí nerez, zinkochromát, RAL. Kombinace se oceli, skla a dřeva.

Vrcovice 28, Písek

Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady Písek

Rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů, výkup a prodej palivové dřevo, výkup stromů, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad. Pro více informací navštivte naše stránky www.rizikove-kacenistromu.net

Písek

Levné stěhování bytů, stěhovací služby Písek

Stěhování všeho druhu, stěhování těžkých břemen, stěhovací služby, stěhování Vaší domácnosti, firmy, stěhování bytů, stěhování domů,...

Písek

Stěhovací služby, levné stěhování Písek

Stěhovací služby, stěhování Vaší domácnosti, firmy, stěhování bytů, stěhování domů, stěhování archívu, stěhování knihoven, stěhování ...

Písek

Sun Pi s.r.o.

Návrh, prodej, montáž solárních systémů pro ohřev vody a přitápění. Poradenství v oblasti OZE. Prodej a montáž fotovoltaických systémů.

Sedláčkova 472/6, Písek

Domilux, svítidla.

Nabízíme svítidla interierová a venkovní, technická svítidla, dovoz a prodej svítidel. Provádíme poradenství a návrhy osvětlení, dále nabízíme svítidla pro byt, zahradu, kanceláře i provozovny. Dodávky po celé ČR.

Zelenohorská 986, Protivín

Jiří Hašek, okna a dveře.

Poskyzujeme plastová a dřevěná okna, eurookna, střešní okna, interiérové a vchodové dveře, zimní zahrady, garážová vrata. Zaměření, prodej, montáž včetně parapetů, žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu, kování, dále dodáváme bazény včetně zastřešení.

Dobrovského 459/7, Budějovické Předměstí

InTePs, s.r.o.

Poskytujeme služby v oboru voda - topení - plyn dále projekty a realizace plynovodů, vodovodů, kanalizací, vytápění, ústředních topení, výměníko...

Kollárova 511/1, Budějovické Předměstí

Mramor Bohemia, s.r.o.

Prodáváme přírodní kámen pro byt, dům a zahradu, náhrobky a pomníky, kámen pro stavebnictví, tj. fasády, dlažby, schody, parapety a pod., gabiony a porfýr, kámen pro kuchyně a koupelny.

Budějovická 358/25, Budějovické Předměstí

KoJi svítidla

Nabízíme svítidla interierová a venkovní, technická svítidla, dovoz a prodej svítidel, provádíme poradenství a návrhy osvětlení. Svítidla pro byt, zahradu, kanceláře i provozovny dále nabízíme dodávky po celé ČR. Velkoobchodní i maloobchodní prodej.

Zelenohorská 986, Protivín

NOI CZ, s.r.o.

Nabízíme a prodáváme dřevostavby, zahradní dřevěné domky, zahradní dřevěné chatky a chaty, domky na nářadí, nářaďové domky, altány a dřev...

Dolní Ostrovec 136, Písek

BOMA Milevsko, s.r.o.

Nabízíme instalatérské práce, rozvody vody, ústřední a podlahové topení, tepelná čerpadla, solární systémy dále dodáváme kotle na uhlí i jiná pevná paliva, kotle na topný olej, plynové kotle. Rekonstrukce koupelen.

Sokolovská 589, Milevsko

PF NÁBYTEK, spol. s r.o.

Nabízíme čalouněný sedací nábytek, čalouněné sedací soupravy, sedačky, křesla a židle, sedací soupravy a sedací čalouněný nábytek jsou vyráběny v kombinaci bukového masivu a čalounění.

Bilina 30, Veselíčko

Proton, okna a dveře.

Nabízíme výrobu a montáž plastových a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad, dále zajišťování výměn oken v panelových domech.

Švermova 899, Protivín

Kopeko, s.r.o.

Nabízíme i prodej a výrobu lamelových roštů a dřevěných postelí na zakázku včetně prodeje nátěrových hmot na dřevo - laky, mořidla a dále vyrábíme a prodáváme zdravotní matrace - pružinové, latexové, polyuretanové, matrace s kokosovou vrstvou.

Smetanova 78/1, Písek

Zdeněk Stejskal, stavební materiály.

Nabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů - specializace na střešní krytiny, dodáváme BRAMAC, TONDACH, CEMBRIT, KM BETA, GUTTA, šindele, střešní okna, fólie, doplňky. Výpočet střechy, stropů a zdicích materiálů. Doprava po celé ČR.

Sokolovská 500, Milevsko

Koupelny.

Dodáváme vybavení koupelen, obklady, dlažby dále nabízíme sanitu, sanitární vybavení a techniku, vany, umyvadla, sprchové kouty a boxy, vodovodní baterie, radiátory, koupelnový nábytek a doplňky. Cenové kalkulace, rozvoz po celé ČR zdarma.

Erbenova 746/9, Písek

Luboš Vrbka, stavební klempířství.

Nabízíme Provádíme zpracování falců Schlebach. Ohýbačka plechu 6 m dále dodáváme střechy, krovy, oplechování, okapové systémy, ploché, falcované a trapezové střechy Cu, TiZn, Pz, Prefa, Lindab, taškové i asfaltové střešní krytiny, střešní okna Fakro, Velux.

Vrcovická 2517, Písek

Keramika Písek, koupelnové vybavení.

Nabízíme Vám koupelnu na klíč, od grafického 3D návrhu po samotnou realizaci. Máme vlastní koupelnové studio se širokou škálou vystavených koupele...

Čechova 454/11, Písek

Ideal - nábytek, s.r.o.

Nabízíme bytový nábytek - kuchyně, stoly, židle, skříně, komody, sektorový nábytek a nábytkové řady, čalouněné sedací soupravy, ložnice, dětské pokoje, obývací a předsíňové stěny dále zajistíme dopravu a montáž.Jsme partnerem firmy Nábytek JAMALL.

Harantova 1785, Písek

Frami CZ, s.r.o.

Dodáváme průmyslová vrata, automatické dveřní a vratové systémy, vjezdové brány, závory, pohony. Návrh, dodávka, montáž, servis, individuální přístup. Stínící technika - rolety, markýzy, žaluzie, sítě proti hmyzu a vyrábíme garážová vrata.

Samoty 2124, Budějovické Předměstí

Ecosan.cz

Nabízíme zasklívání lodžií, zábradlí, zimní zahrady, garážová vrata, předokenní rolety, markýzy dále nabízíme prodej a montáž pletiva, branky, plastové obklady, plaňkové ploty, hliníkové ploty, hliníkové zastřešení teras, dřevohliníková okna a vchodové dveře.

Topělecká 460, Pražské Předměstí

Ing. David Malát, okna a dveře.

Nabízíme a montujeme okenní příslušenství, parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu dále zajišťujeme zaměření, dodávku, montáž, likvidaci starých oken a zednické začištění a dodáváme plastová, dřevěná okna a eurookna, interiérové a vchodové dveře.

Horní Záhoří 51, Záhoří

HB nábytek

Nabízíme bytový, kancelářský a sedací nábytek: rozkládací sedací soupravy, ložnice, stoly, židle, křesla, skříně, postele dřevěné i z masivu...

Soukenická 182, Písek

Jan Brodský, bazény.

Nabízíme servis, dodávky a montáž plastových i laminátových bazénů včetně příslušenství a dále prodej zastřešení bazénů a instalace plastových jímek.

Na Pakšovce 2094, Písek

WEP COnsulting, s.r.o.

Nabízíme prodej střešních krytin značek Nelskamp, Jungmeier a Bogen dále nabídka inženýrských prací, správy budov a služeb v oblasti bezpečnosti.

Purkratice , Písek

Václav Hrůza, okna a dveře.

Prodej podlahových krytin, oken, dveří a schodišť, vybavení domů a bytů.

Budějovická 101/7, Písek

Jan Kolář, bazény.

Nabízíme výrobu, prodej a montáž bazénů.

Truhlářská 2165, Budějovické Předměstí

Six Group, s.r.o.

Nabízíme prodej pálených a nepálených obkladových pásek.

Žižkova třída 166/28, Písek

Vítězslav Vala, sedací nábytek.

Nabízíme prodej domácího i dovozového nábytku včetně doplňků.

Alšovo nám. 74/11, Písek

V. K. T., design nábytku

Nabízíme návrhy a realizací originálních interiérů a jejich řešení na klíč.

Havlíčkovo nám. 95/2, Vnitřní Město

Petr Tícha, střešní krytiny.

Nabízíme výrobu a prodej štípaných smrkových a modřínových šindelí a modřínových šindálek.

Nový Dvůr 24, Písek

Ladislav Filař, sádrokarton.

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonu.

Putimská Vysoká 2529, Budějovické Předměstí

Vilém Kyral, okna a dveře.

Provozujme zednické práce a zajistíme likvidaci starých oken a prodáváme, montujeme plastová okna a dveře, parapety, rolety, sítě proti hmyzu.

Ke Křížku 147, Semice

Jiří Šilinger, okna a dveře.

Nabízíme zaměření, dodávky, montáž oken a vchodových dveří, likvidaci starých oken a zednické začištění.

Chelčického 52/5, Vnitřní Město

Jiřina Maříková, podlahové krytiny.

Vlastníme prodejnu s nábytkem, podlahovými a textilními krytinami.

třída Národní svobody 34/5, Pražské Předměstí

 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?